FOTOGRAF ŚLUBNY GDAŃSK – ALEKSANDER SZPAKOWICZ


Witam! Mam na imię Aleksander Szpakowicz i zachęcam do zapoznania się z moją galerią, szczególnie z fotografią ślubną, gdyż jest to moja największa pasja.
Fotografią zacząłem się zajmować w czasie studiów na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jak widać na zdjęciu moim głównym instrumentem jest klarnet. Kiedyś wydawało mi się to niemożliwe, a teraz bez trudu łączę pracę w filharmonii z fotografią ślubną 🙂 Uwielbiam tryb swojego życia, gdyż zaraz po próbie mogę zmienić instrument na aparat i ponownie czerpać przyjemność z tego co robię!
W swojej fotografii zawsze staram się dostrzec piękno, które jest w każdym z nas, tę aurę magii, która otacza Waszą miłość. Skupiam się na zdobyciu autentycznych momentów – gestów, spojrzeń, emocji.  A wszystko czego oczekujemy od Was, to po prostu tylko to, żebyście byli sobą, żebyście wyrażali swoje uczucia, emocje, wzruszenia i żebyście zupełnie zapomnieli o aparacie! 🙂

Wykonuję wiele sesji zdjęciowych, pracując także indywidualnie, lecz od 2014 roku specjalizuję się w uwiecznianiu tych jedynych chwil, by mogli Państwo powracać do nich w nieskończoność. Staram się, aby moje fotografie wiernie oddawały chwile szczęścia, pełne miłości i czułości, co mam nadzieję stanie się moją cechą rozpoznawalną w szerokim gronie odbiorców.

Moment uchwycony w kadrze aparatu, by poruszać nawet po latach i przenieść Państwa w przeszłość.

Chcę, by moje obrazy opowiadały unikalną historię Waszego szczęścia. Staram się pokazać to, czego bez aparatu nikt by nie zobaczył.cvbcv