fbpx

FAQ

Usiądź wygodnie i przeczytaj FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Stale aktualizowana lista najbardziej popularnych pytań, na które szukacie odpowiedzi przed decyzją o wyborze fotografa ślubnego. Zachęcam do przeczytania całości. Jeżeli macie jakieś inne pytanie, którego nie ma na liście możecie skorzystać z formularza kontaktowego na dole strony.

Najczęściej zadawane pytania

Nie ograniczam się do żadnych miejsc. Pracuję na terenie całego kraju. Zdarza mi się wykonywać również sesje za granicą.

Oczywiście, cały czas pracuję na dwóch aparatach. Dzięki temu w jednej chwili możemy uzyskać obraz o różnych perspektywach.

Pierwsze zdjęcia można zobaczyć juz w poniedziałek po weselu. Zawsze mam kilka zleceń po sobie, ale zazwyczaj ten termin nie przekracza 29 dni oczekiwania. Fotoalbumy i odbitki z drukarni otrzymujemy w ciągu 2-3 tygodni po przesłaniu numerów zdjęć, ktore zostana umieszczone.

Z reportażu wychodzi w granicach 750-900 zdjęć, a z sesji plenerowej około 100. 

P.S. Nie wyobrażam sobie przez około 13 godzin pracy uchwycić tylko 300-400 zdjęć jak to kest w innych ofertach. Podczas pracy nie oszczędzam miejsce na kartach pamieći, a podczas zabawy 

Nie. Staram się rozwijać z roku na rok, szukam nowych technik i trików (z resztą jak widać na zdjęciach) i robić jedną rzecz, a dobrze – dlatego skupiam się na tylko fotografii.

Tak posiadam takie zaświadczenie. W niektórych parafiach jest to koniecznie wymagane (z doświadczenia: Słupsk, Kościerzyna, Ustka, Władysławowo Starogard Gdański, Kartuzy, Rumia).

Zawartość przełącznika
Zawartość przełącznika
Zawartość przełącznika
Zawartość przełącznika
Zawartość przełącznika
Scroll Up