Fotografia ślubna

Fotograf Ślubny Gdańsk | Aleksander Szpakowicz Fotografia Ślubna Gdańsk, Trójmiasto

fotograf ślubny Gdańsk, Trójmiasto - Aleksander Szpakowicz

Cześć jestem Olek!

Z ogromnej miłości do ludzi i świata – fotograf. Uwielbiam naturalność, ciepłe barwy. Zdjęcia, które wykonuję nie są jedynie ładnymi „obrazkami”- są to historie odbicia głębokich uczuć i codziennych emocji uchwycone w IDEALNYM MOMENCIE, tak aby najważniejsze i najpiękniejsze chwile Waszego życia pozostały z Wami na zawsze. Zachęcam do zapoznania się z moją galerią zdjęć ślubnych. Jak najbardziej mam otwarty kalendarz 2021-2022. Uwaga! DUŻO GRATISÓW W OFERCIE!

NIE WARTO CZEKAĆ!

fotograf ślubny Gdańsk, Trójmiasto - Aleksander Szpakowicz
Fotografia ślubna

O MNIE

Nazywam się Aleksander Szpakowicz i zachęcam do zapoznania się z moją galerią, szczególnie z fotografią ślubną, gdyż jest to moja największa pasja. Fotografią zacząłem się zajmować w czasie studiów na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jak widać na zdjęciu moim głównym instrumentem jest klarnet. Kiedyś wydawało mi się to niemożliwe, a teraz bez trudu łączę pracę na Akademii Muzycznej w Gdańsku z fotografią.

Mieszkam w Gdańsku, ale jako fotograf ślubny pracuję wszędzie: Gdynia, Sopot, Olsztyn, Toruń, Tczew, Reda – odległości nie mają znaczenia:)

Uwielbiam tryb swojego życia, gdyż zaraz po próbie mogę zmienić instrument na aparat i ponownie czerpać przyjemność z tego co robię (czyli zdjęcia! ♡). W swojej fotografii zawsze staram się dostrzec piękno, które jest w każdym z nas, tę aurę magii, która otacza Waszą miłość. Skupiam się na zdobyciu autentycznych momentów – gestów, spojrzeń, emocji. A wszystko czego oczekuję od Was, to po prostu tylko to, żebyście byli sobą, żebyście wyrażali swoje uczucia, emocje, wzruszenia i żebyście zupełnie zapomnieli o aparacie!😀 Chcę, by moje obrazy opowiadały unikalną historię Waszego szczęścia. Staram się pokazać to, czego bez aparatu nikt by nie zobaczył!

Zapraszam Was do obejrzenia moich ulubionych zdjęć ślubnych

Fotografia ślubna

APARAT FOTOGRAFICZNY – TO MOJE NARZĘDZIE. DZIĘKI NIEMU NADAJE SENS WSZYSTKIEMU, CO MNIE OTACZA…

Fotografia jest jak muzyka – pięknie gra i wyraża emocje!

Fotografia skupiająca się na tym co prawdziwe, szczere, autentyczne.

Oferta fotografii ślubnej - Fotograf Gdańsk, Gdynia, Sopot

A CO MASZ FAJNEGO DLA NAS JESZCZE ?

Lubisz prezenty? NO PEWNIE, ŻE TAK! Ja też! Dlatego w swojej ofercie mam dla Państwa piękne sesje rodzinne, ciążowe oraz narzeczeńskie w Gratisie!

SESJA NARZECZEŃSKA

Sesja narzeczeńska to świetna okazja byśmy wspólnie się poznali. Jest to bardzo dobry pomysł i chętnie takie sesje dla Was wykonam! Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogą być wspaniałym pomysłem na podziękowania dla Waszych rodziców. Mogą być elementem dekoracji stołów lub zostać wykorzystane w zaproszeniach. Cudowny prezent dla moich Par w pakiecie 1 i 2!

Oferta fotografii ślubnej - Fotograf Gdańsk, Gdynia, Sopot

SESJA BRZUSZKOWA / RODZINNA

Sesja brzuszkowa – wyjątkowa pamiątka dla Mam i Tatusiów oczekujących narodzin swojego dziecka. A może sesja rodzinna?

Dobrze, że jest naprawdę z czego wybierać! Zapraszam na bardzo swobodna, naturalną i piękną sesje. Dodam tylko, że jest to GRATIS w pakiecie Nr-1 oraz pakiecie Nr-2!

fotograf ślubny Gdańsk, Trójmiasto - Aleksander Szpakowicz

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MOJE USŁUGI ?

150 km.

DOJAZD NA ŚLUB/WESELE BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW

29 dni

SZYBKA OBRÓBKA CAŁEGO MATERIAŁU - tylko 29 DNI !

materiały PREMIUM - 100%

WASZE ODBITKI, ALBUMY I PENDRIVE - najwyższej jakości !

A DO TEGO BACKUP CAŁEGO MATERIAŁU JEST PRZECHOWYWANY NA TRZECH ODRĘBNYCH NOŚNIKACH CYFROWYCH!

Fotografia ślubna

Oki !

Kilka pytań...

Czy po oddaniu materiału dostaniemy tylko 300 zdjęć, jak w większości ofert? Czy otrzymamy tylko część obrobionych zdjęć, a część będziemy obrabiać sami? Czy w albumach ślubnych bądź na sali weselnej będzie Twoja reklama? Absolutnie nie! Moja oferta ślubna jest kompleksowa i profesjonalna, a umowa nie zawiera żadnych ukrytych treści małymi literami. A do tego znam wiele pięknych miejsc na sesje! Zapraszam!